Pojišťovna Wustenrot povinné ručení

Pojišťovna Wustenrot povinné ručení

U pojišťovny Wüstenrot Vám nabídnou dva limity pojistného plnění – klasické (35/35 miliónů korun) a zvýšené (70/70 miliónů). Maximální bonus za bezeškodný průběh trvání má u Wüstenrotu hodnotu až 60 %, stejnou slevu lze získat i na pojištění dalších tří vozidel, jejichž provozovatelem jste vy nebo někdo z vašich blízkých. Tento bonus, nazvaný u pojišťovny Wüstenrot MULTIBONUS se vztahuje na osobní, ale i užitkové vozy s hmotností do 3 500 kg.

Bydlíte ve velkoměstě nebo naopak v malé obci či městečku? I pro Vás mají ve Wüstenrotu slevu - 5 % pro klienty z velkoměsta a až 20 % pro klienty z malých obcí (záleží na konkrétní obci a její velikosti). Samozřejmostí je sleva pro stávající klienty společnosti Wüstenrot, její výše činí 10 % ze základní sazby pojištění.

Pro klienty, kteří uvažují také o havarijním pojištění, připravila pojišťovna Wüstenrot produkt ProAuto zahrnující povinné ručení i havarijní pojištění. K tomuto komplexnímu pojištění získáte navíc zdarma úrazové připojištění na pojistnou částku 1 000 000 Kč, nadstandardní asistenční služby, a při uzavření pojištění do konce srpna 2010 také 10% slevu ze sazby havarijního pojištění.

Počet vozidel pojištěných u pojišťovny Wüstenrot činil ke konci roku 2009 necelých 60 000. Wüstenrot tak zaznamenal více než 7% nárůst oproti pololetí téhož roku, a tento počet jej řadil na deváté místo mezi pojišťovnami na českém trhu (podle dat České databáze pojistitelů).

Už jste přečetli článek Pojišťovna Wustenrot, který má podobné zaměření? Další informační článek - Hasičská vzájemná pojišťovna povinné ručení.

!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Aktuality