Pojišťovna uniqa povinné ručení

Pojišťovna uniqa povinné ručení

Pojišťovna Uniqa nabízí tři typy povinného ručení lišící se ve výši limitů pojistného plnění – od základní varianty (35/35 miliónů Kč), přes limit 50/60 mil. až po 100/100 miliónů Kč.

K uzavřenému pojištění dostanete možnost využití základní asistenční služby pojišťovny a standardní bonus 5 % po jednom roce bezeškodného průběhu pojištění. Po období 10 let takového bezeškodného průběhu dosáhne bonus výše 50 % z ceny pojistného.

Od října roku 2009 jsou v nabídce této pojišťovny i dva nové typy povinného ručeníMAX a Ekonom. Produkt MAX zahrnuje i plnění škod způsobených živelným neštěstím a krádeží. Uzavřít jej můžete na osobní vozidlo s rokem výroby 2002 nebo starší.

Pojištění Ekonom je nejlevnějším povinným ručením od Uniqy, a je vhodné pro vozidla, která nemíníte používat v zahraničí. Dá se uzavřít na osobní vozidla a motocykly vyrobené v roce 2005 či dříve.

V současné době (21. 7. 2010) nabízí pojišťovna Uniqa zajímavé akce pro nové klienty, sjednavší si u ní povinné ručení:

  • zdvojnásobení bonusu v povinném ručení za jízdu bez nehod za poslední 2 roky
  • bonus z povinného ručení přiznaný i pro havarijní pojištění
  • zdarma službu MeteoUNIQA (varování před nepříznivým počasím pomocí SMS)

Podle údajů České databáze pojistitelů bylo u pojišťovny Uniqa k poslednímu dni roku 2009 uzavřeno více než 211 000 platných pojištění vozidel, čímž tato pojišťovna zaznamenala nárůst počtu pojištění o přibližně 9 % oproti pololetí.

Už jste přečetli článek Pojišťovna uniqa, který má podobné zaměření? Další informační článek - Pojišťovna triglav povinné ručení.

!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Aktuality