Pojišťovna triglav povinné ručení

Pojišťovna triglav povinné ručení

Triglav pojišťovna, a. s., se v rámci svého povinného ručení může pochlubit zejména pojistným plněním v nadstandardní výši 50/50 miliónů Kč. K tomu dostanete zdarma úrazové pojištění řidiče (na pojistné částky 50 000 Kč v případě smrti a 100 000 v případě trvalých následků vinou úrazu) a pojištění právní ochrany pojištěného s limitem 30 000 Kč. Samozřejmostí je i asistenční služba platná v České republice i Evropě.

Velmi zajímavé jsou bonusy za bezeškodný průběh. Po roce bezeškodného užívání pojištěného vozidla dostanete standardní slevu 5 % z pojistného, po 4 letech je to již 25 % a na maximální možnou slevu, celých 60 %, dosáhnete už po 7 letech jízdy bez nehod.

V době psaní tohoto článku, 21. 7. 2010, byla navíc aktuální i 20% sleva za tzv. letní pojištění učiněné online přes internet.

K datu 31. prosinec 2010 bylo, podle údajů České databáze pojistitelů, u této pojišťovny uzavření více než 153 000 pojištění, a v rámci pojištění vozidel tak pojišťovně Triglav patřilo 8. místo na trhu podle počtu pojistek.

Zkuste další článek, třeba Pojišťovna triglav , tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Pojišťovna Direct povinné ručení .

!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Aktuality