Pojišťovna Generali povinné ručení

Pojišťovna Generali povinné ručení

V nabídce povinného ručení pojišťovny Generali naleznete dva produkty, nazvané MĚSTO a VENKOV, ve dvou variantách – ZÁKLAD a KOMPLET.

Povinné ručení ZÁKLAD má limit pojistného plnění nastaven na obvyklých 35/35 miliónů Kč a vztahují se na něj standardní asistenční služby v ČR a Evropě.

Náročnějším klientům je určeno povinné ručení KOMPLET s dvojnásobným limitem pojistného plnění (70/70 mil. Kč) a pojištěním proti střetu se zvěří zdarma. Oproti základnímu pojištění nabízí KOMPLET také rozšířené asistenční služby.

Rozdělení produktů na MĚSTO a VENKOV je určeno velikostí trvalého bydliště klienta (VENKOV – do 30 000, MĚSTO – 30 000 a více). Produkt MĚSTO se na klienta vztahuje také je-li právnickou osobou, a bude tedy vozidlo užívat k podnikání.

Bonus za bezeškodný průběh pojištění nabízí Generali v obvyklé výši 5 % po roce bezeškodného průběhu, maximální výše bonusu se může vyšplhat až na 50 %. Samozřejmostí je také 5% sleva na případné uzavření havarijního pojištění.

Mezi další zajímavá lákadla patří zajisté zvýhodněné sazby pro osobní vozidla se zdvihovým objemem 1351 - 1450 ccm3 a objemem 1850 – 2000 ccm3, možnost převodu bonusu z povinného ručení na havarijní pojištění, či pololetní i čtvrtletní platby povinného ručení bez področních přirážek.

Doplňková připojištění, nabízená pojišťovnou Generali jsou tato:

  • pojištění skel
  • úrazové pojištění řidiče
  • řidiče a dětí přepravovaných v autosedačkách všech sedadel vozidla
  • pojištění náhradního vozidla
  • pojištění právní ochrany
  • TOP Assistance.

Podle databáze České kanceláře pojistitelů bylo k datu 31. 12. 2009 u pojišťovny Generali 597 792 platně sjednaných pojištění vozidel, což ji se zhruba 9% podílem řadilo na 5. místo mezi všemi pojišťovnami na našem trhu.

Už jste přečetli článek Pojišťovna Generali , který má podobné zaměření? Další informační článek - Pojišťovna kooperativa povinné ručení.

!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Aktuality