Pojišťovna Direct povinné ručení

Pojišťovna Direct povinné ručení

Povinné ručení, nabízené „online pojišťovnou“ Direct lze zvolit ze dvou variant – základní (s výší limitů plnění pojišťovny 35/ 35 miliónů) a rozšířené (70/70 miliónů). Uzavření pojištění probíhá u této pojišťovny samozřejmě pomocí internetu (či případně telefonu) a dá se zvládnout za zhruba 10 minut. Dočasnou, avšak zcela platnou, zelenou kartu si poté vytisknete sami na své tiskárně. Do pár dní Vám z Directu přijde klasický doklad.

Direct ve svém povinném ručení nabízí standardní 5% bonus (slevu) za každý rok bez nehody. Pokud se rozhodnete k Directu přestoupit od jiné pojišťovny, váš dosavadní bezeškodný průběh pojištění Vám bude samozřejmě převeden a započítán. Beznehodovou jízdou si můžete u této pojišťovny vyjezdit až 50% slevu (po 10 letech jízdy bez nehody).

Asistenční služby nabízí k pojištění Direct ve třech úrovních. Základní nese název ASIST. Zahrnuje pomoc asistenční služby až do 2 hodin v ČR/ do ceny 3 000 Kč v zahraničí, odtah vozidla do vzdálenosti 50 km v ČR/ do ceny 3 000 Kč v zahraničí a úschovu nepojízdného vozidla až na tři dny u nás i v zahraničí.

Další dva produkty se jmenují ASIST+ (je zahrnutý v pojištění, pokud si současně s povinným ručením sjednáte u Directu i havarijní pojištění, jinak je za příplatek) TOP ASIST, který nabízí nejvíce služeb a je pouze za příplatek.

V nabídce připojištění naleznete pojištění skel/pojištění pouze čelního skla, úrazové pojištění nebo zapůjčení náhradního vozidla (v případě, že si oprava vašeho vozu vyžádá více než jeden den). V případě pojištění více vozů vám v rámci rodinné slevy Direct odečte 15 % z obvyklé ceny pojistky na druhý vůz a 20 % na třetí až pátý.

Jak uvádí Česká databáze pojistitelů, Direct pojišťovna měla na konci roku 2009 uzavřených více než 44 000 pojištění motorových vozidel (nárůst o více než 4 % oproti konci června 2009).

Další příspěvek Pojišťovna Direct ze stejné kategorie. Další informační článek - Pojišťovna Wustenrot povinné ručení.

!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Aktuality