Pojišťovna Čpp povinné ručení

Pojišťovna Čpp povinné ručení

U české podnikatelské pojišťovny si můžete zvolit ze tří druhů povinného ručení. První nese zajímavý název SPOROPOV. Určené je především pro nenáročné klienty, využívající automobil méně často a výhradně v ČR. Výše limitů plnění pojišťovny je zde v minimální zákonem stanovené výši 35/35 miliónů Kč. Další dvě varianty povinného ručení mají limity plnění rozšířeny na 50/50 miliónů Kč, resp. 111/111 mil. Kč, a jmenují se SPECIÁL PLUS a SUPER PLUS.

Pokud předpokládáte, že po dobu alespoň tří let od uzavření povinného ručení nezpůsobíte žádnou dopravní nehodu, pak jistě oceníte Extrabonus PROFI. Získáte díky němu 15% slevu z pojistného, a pokud skutečně nebudete po dobu tří let se svým vozem havarovat, zůstane vám tento bonus u ČPP trvale.

Dále Vám ČPP nabízí k povinnému ručení 5% slevu na havarijní pojištění a zajímavou 15% slevu na pojištění majetku a odpovědnosti občanů.

V rámci dodatečných pojištění k povinnému ručení si lze u ČPP vybrat z pojištění skel vozidla, úrazového pojištění, pojištění zavazadel, pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla, pojištění proti přírodním rizikům, pojištění asistence plus (vylepšení asistenčních služeb) a pojištění pokrývající léčebné výdaje v zahraničí.

Česká podnikatelská pojišťovna byla na konci loňského roku, podle údajů České databáze pojistitelů, třetí pojišťovnou podle počtu registrovaných pojištění týkajících se motorových vozidel. Celkový počet těchto smluv byl více než 925 000, což znamená více než 14% podíl na trhu.

Další příspěvek Pojišťovna Čpp ze stejné kategorie. Další informační článek - Pojišťovna Generali povinné ručení.

!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Aktuality