Pojišťovna Allianz povinné ručení

Pojišťovna Allianz povinné ručení

U pojišťovny Allianz si můžete vybrat ze tří variant limitů pojistného plnění (35/35, 50/50 a 100/100 miliónů). Se sjednaným povinným ručením získáte také, mimo jiné, zdarma nárok na asistenční služby pro případ nehody i poruchy vozidla či možnost oznámení pojistné události online včetně sledování průběhu likvidace a možnosti vkládání dokumentů ke škodě.

Dále v nabídce pojišťovny naleznete také mnoho bonusů k povinnému ručení. Jedná se kupříkladu o bonus za jízdu bez nehody, za věrnost pojišťovně (např. pokud máte u Allianz sjednané jiné pojištění - životní apod.), bonus za jízdu bez nehody (jeho velikost je závislá na délce této doby), bonus pro podnikatele, bonus pro řidiče nad čtyřicet let či rodinný bonus. Jaký bonus se vztahuje přímo na vás, zjistíte během několika minut pomocí aplikace, která se Vám zobrazí ihned po otevření sekce Povinné ručení na stránkách pojišťovny Allianz. Maximální výška bonusu je přitom až 85 %.

Bezesporu zajímavým produktem pojišťovny Allianz je povinné ručení SEZÓNA. To umožňuje pojistníkovi zvolit si, a do smlouvy tak zahrnout, jen ty měsíce, po které dané vozidlo používá, čímž lze ušetřit nemalé peníze.

Podle České kanceláře pojistitelů měla pojišťovna Allianz k 31. 12. 2009 sjednané pojištění na 613 474 vozidel (4. nejvyšší počet mezi všemi pojišťovnami).

Další příspěvek Pojišťovna Allianz ze stejné kategorie. Další informační článek - Euroformulář ke stažení .

!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Aktuality