Nejlepší povinné ručení

Nejlepší povinné ručení

Hodláte uzavřít povinné ručení a nevíte, které si vybrat? Pak máte v podstatě dvě možnosti – vybrat si víceméně naslepo (např. podle doporučení), nebo si projít nabídky pojišťoven povinné ručení nabízejících, a porovnat ceny, které nabídnou přímo Vám.

Povinné ručení závisí na mnoha faktorech, které mají na jeho výši vliv, a proto je v podstatě každá dvojice vozidlo-majitel unikátní. Mezi výše naznačené faktory, hrající roli při určení ceny pojištění patří například objem válců motorů, stáří vozidla, hmotnost vozidla, jeho typové zařazení (motocykl, osobní či nákladní vůz) či výkon motoru. Tolik tedy některé z důležitých technických parametrů vozu. Výše pojistného záleží však také na údajích o pojistníkovi, sem spadá mimo jiné jeho věk, velikost místa bydliště či jeho povolání.

Obětujete-li tedy trochu času tomu, abyste si zjistili konkrétní nabídky konkrétních pojišťoven, a není to díky šikovným online kalkulátorům na stránkách pojišťoven nijak těžké (postačí vám k tomu údaje z technického průkazu vozu), věřte, že neprohloupíte. Pokud byste si s čímkoliv nevěděli rady, na bezplatných infolinkách vám rádi pomohou pracovníci příslušné pojišťovny.

Zkuste další článek, třeba Povinné ručení výpočet , tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Nejvýhodnější povinné ručení .

!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Aktuality