Česká pojišťovna povinné ručení

Česká pojišťovna povinné ručení

Česká pojišťovna nabízí tři varianty povinného ručení podle výše limitů pojistného plnění – START (35/35 miliónů Kč), STANDARD (50/50 mil.) a EXCLUSIVE (100/100 mil.)

Na tři typy je rozdělené i asistenční služba – POHODA Klasik (zdarma u varianty STANDARD), POHODA Special (zdarma u varianty EXCLUSIVE) a nejširší portfolio služeb zahrnující asistenční službu POHODA SOS.

Kromě asistenčních služeb získáte k povinnému ručení STANDARD zdarma také úrazové pojištění řidiče, u varianty EXCLUSIVE pak zdarma úrazové pojištění všech cestujících.

Nejzajímavější výhodu nabízí Česká pojišťovna v rámci pojištění více vozů v jedné rodině – tzv. bonus od nejlepšího řidiče. Máte-li totiž mezi svými příbuznými nebo i osobami, které s vámi žijí ve společné domácnosti, někoho, kdo má povinné ručení sjednané u České pojišťovny, můžete na sebe, při uzavření svého povinného ručení u ČP, vztáhnout jeho/její bonus za bezeškodný průběh plnění pojistného. Při větším počtu takovýchto osob máte nárok na nejvyšší z bonusů, kterými dotyční v danou chvíli disponují. Maximální výše této slevy je přitom až 55 %, a převést ji můžete až na 3 další vozidla v rodině.

Další příjemnou, byť poměrně obvyklou slevou, je 10% zvýhodnění při uzavření pojištění přes internet oproti sjednání povinného ručení v klasické pobočce pojišťovny.

Česká pojišťovna je s počtem více než 2 000 000 (údaje České databáze pojistitelů k 31. 12. 2009) uzavřených pojištění na motorová vozidla největší pojišťovnou na českém trhu pojišťění vozidel (31 % z celkového tržního objemu).

Zkuste další článek, třeba Česká pojišťovna , tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Pojišťovna Slavia povinné ručení.

!! Náš TIP: Poviné ručení a porovnání

Aktuality